Профі двері

Профі двері
Київ, Киев, ул. Бутлерова 8

ПРОФІ-ДВЕРІ - компанія, яка з 1996 року займається виключно виробництвом і установкою бронедверей. Професійний досвід та обсяги замовлень дозволяють нам робити найвигідніші цінові пропозиції на ринку бронедверей, при цьому зберігаючи якість на найвищому рівні.

Так, у нас ви можете замовити справжні бронедвері всього за 1400 грн з одним замком (за 1500 грн з двома замками). І це не короткострокові акція. Якщо ж вам потрібні металеві вхідні двері для комори, горища чи сараю (металеві двері для технічного приміщення), то їх ви можете замовити всього за 1200 грн.

На даний момент найпоширенішим видом обробки є кожвініл. Компанія Профі-Двері готова запропонувати бронедвері Київ з кожвінілом з Тернополя, Росії чи Польщі. Нішу не дорогих дверей доповнюють двері з нітро фарбуванням. і покриті грунтівкою. Якщо ж вам потрібен ексклюзив, то ми готові запропонувати бронедвері з обробкою плівкою ПВХ і накладки МДФ. фарби під граніт.с кованими виробами. На сайті Ви можете ознайомиться з конструкцією бронедверей, з асортиментом замків і фурнітури, якими ми комплектуємо наші вироби.

Додаткову інформацію завжди можна отримати за телефоном майстра 578-29-56 або моб. 063-578-29-56.

Замовлення виконуються в найкоротші терміни від 1 (одних) діб залежно від обраної обробки.